Offres D'emploi

Pracownik Produkcji

O Nas

Nasza firma oferuje bezprzewodowy, precyzyjny system monitorowania parametrów przeznaczony dla sektora farmaceutycznego i spożywczego oraz zajmuje się sprzedażą na całym świecie. Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w prężnie rozwijającej się firmie, pracować w młodym, lubiącym się nawzajem zespole i nie znosisz nudy dołącz do nas !

Opis stanowiska :

  • Nowy członek naszego zespołu odpowiedzialny będzie za przygotowanie zamówień zgodnie z instrukcją, testowanie i programowanie urządzeń elektronicznych, nadzór nad urządzeniami zwracanymi przez klientów, sprawdzanie poprawności działania urządzeń zgodnie z portalem, przygotowywanie wysyłek i ogólna pomoc produkcyjna.

Wymagania :

  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Spostrzegawczość, skrupulatność.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym (mile widziane związane z elektroniką)
  • L'entreprise Podstawowa z zakresu elektroniki
  • Umiejętność lutowania, zdolności manualne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym mile widziana.

Oferujemy :

  • Stabilne, długofalowe zatrudnienie od zaraz, w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym teamie,
  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w formie elektronicznej na adres : daria.roszczyk@blulog.eu

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

5 Erreurs à Eviter

While Choosing Your Monitoring Solution

Est-ce que vous avez des doutes quelles solutions choisir? Le rapport que nous proposons va vous aider. économisez du temps et de l'argent !

L'administrateur de vos données personnelles sera "Blulog Sp. Z oo", Konarzewska 4, 60-101 Poznań, Pologne, numéro d'identification fiscale: 7792427403. Vous pouvez trouver des détails concernant le traitement des données dans le Politique de Confidentialité. Vous pourrez retirer votre consentement à tout moment.

Nous utilisons Mailchimp comme plate-forme marketing. En cliquant ci-dessous pour vous abonner, vous reconnaissez que vos informations seront transférées à Mailchimp pour traitement. En savoir plus sur les pratiques de confidentialité de Mailchimp ici.

L'administrateur de vos données personnelles sera Jérémy Laurens, qui dirige une entreprise sous le nom de "Blulog Sp. Z oo", Konarzewska 4 Street, 60-101 Poznań, Pologne, numéro d'identification fiscale: X. Vous pouvez trouver des détails concernant le traitement des données dans le Politique de Confidentialité. Vous pourrez retirer votre consentement à tout moment.