Oferty Pracy

Pracownik Produkcji

O Nas

Nasza firma oferuje bezprzewodowy, precyzyjny system monitorowania parametrów przeznaczony dla sektora farmaceutycznego i spożywczego oraz zajmuje się sprzedażą na całym świecie. Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w prężnie rozwijającej się firmie, pracuj w młodym, lubiącym się nawzajem zespole i nie znosisz nudnego dołączania do nas!

Opis stanowiska:

  • Nowy członek naszego zespołu odpowiedzialny będzie za przygotowanie zamówień zgodnie z instrukcją, testowanie i programowanie urządzeń elektronicznych, nadzór nad urządzeniami zwracanymi przez klientów, sprawdzanie poprawności działania urządzeń zgodnie z portalem, przygotowywanie wysyłek i ogólna pomoc produkcyjna

Wymagania:

  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Spostrzegawczość, skrupulatność
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym (mile widziane związane z elektroniką)
  • Podstawowa wiedza z zakresu elektroniki
  • Umiejętność lutowania, zdolności manualne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym mile widziana

Oferujemy:

  • Stabilne, długofalowe zatrudnienie od zaraz, w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole,
  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w formie elektronicznej na adres: daria.roszczyk@blulog.eu

Błędy, Których Chcemy Unikać

Wybierając Rozwiązanie Monitorujące

Nie wiesz, które rozwiązanie monitorujące wybrać? Raport, który proponujemy na pewno pomoże wybrać. oszczędzaj czas i pieniądze!

Administratorem Twoich danych osobowych będzie „Blulog Sp. z o.o.” ul. Konarzewska 4, 60-101 Poznań, NIP: 7792427403. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych znajdziesz w Polityce Prywatności. W każdej chwili będziesz mógł cofnąć zgodę.

Używamy Mailchimp jako naszej platformy marketingowej. Klikając poniżej, aby zasubskrybować, potwierdzasz, że Twoje informacje zostaną przesłane do Mailchimp w celu przetworzenia. Tutaj dowiesz się więcej o praktykach prywatności Mailchimp.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Jérémy Laurens prowadzący działalność gospodarczą pod firmą „Blulog Sp. Z oo” ul. Konarzewska 4, 60-101 Poznań, NIP: X. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych w Polityka Prywatności. W każdej chwili będziesz mógł cofnąć zgodę.